o mnie maxigashi

Witam,
Nazywam się Maciej. W Tibii zwą mnie Maxigashi.
Jestem osobą spokojną która znużona światem realnym woli w wolnym czasie ruszyć na przygodę. Codziennie przemierzam Tibijskie jaskinie, lasy i pustynie w poszukiwaniu skarbów, przyjaciół oraz kolejnych przygód. Gdy jednak postanawiam odetchnąć i wrócić do świata ludzi, wybieram dzicz. Może to zbyt wiele powiedziane ale wolę przebywać w miejscach spokojnych, niezaludnionych, po prostu być na łonie natury.

Jak wielu zauważyło podczas gry skupiam się na aspekcie fabularnym, często zbyt wczuwam się w postać którą gram przez co słyszę obelgi w swoim kierunku. Nie chce brać udziału w wyścigu szczurów, i uszanuj to.

Jeśli tu trafiłeś to pewnie znasz mnie już od pewnej strony. A jeśli to czytasz to znaczy że zainteresowało Cię jaką osobą jestem i cieszy mnie to.
Bądźmy dla siebie mili i szanujmy się. W obecnych czasach ludzie chcą być szanowani nie szanując przy tym innych i jest to duży problem jednak możemy to zmienić. A jeśli nie zmienić to przynajmniej dobrać sobie otoczenie które wie czym jest szacunek do drugiej osoby.

W Tibii znajdziesz mnie na:

Secura: Maxigashi
Monza: Valkiriann
Antica: Maxakrator
Vunira: Headhunter Gashi

Do zobaczenia na szlakach Tibijskich!
~Maxigashi

 


Gashi – Kanał
Prywatny kanał Youtube. Głównie vlogi ze spacerów i innych przygód w real life.
Filmy dodawane są tutaj nieregularnie a ich treść może się znacznie różnić.